HİZMETLERİMİZ

Toplu Konutlar İçin İnternet Hizmeti’ni Speed Net’in uzaman kadrosu ile anahtar teslim olarak sunmaktadır.

Site ve toplu konut alanlarında daha ucuz ve daha hızlı internet hizmeti almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

NEDEN TOPLU KONUTLARDA SPEED NET ?

Toplu konutlarda alt yapı yatırımı tamamen firmamız tarafından yapılmaktadır.
Siz sadece kaliteli ve limitsiz internetin tadını 7/24 sürersiniz.
Daha ekonomik ve yönetilebilirdir.
İster hane olarak ödemeli ister yönetici onayı ile toplu ödeme ile hizmet verilir.
Sunulan paketlerde kota bulunmaz.

TOPLU KONUT İÇİN NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM ?

İlk adım teknik personelin keşif yapması ile başlar,
Site/Konut yönetiminin onayı alınır,
SPEED NET alt yapısı tesis edilir,
Abonelerin talebine göre ister kablosuz ister kablolu olarak internet erişimi tüm hanelere sağlanır.
PROJELERİMİZ HAKKINDA ÖZEL TEKLİF ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
0850 471 0 444

Size Özel Paylaşımsız İnternet
Geniş bant fiber hizmeti sayesinde sunulan Metro Ethernet İnternet hizmeti ile internete daha kaliteli ve daha hızlı bağlanabilirsiniz. Paylaşımsız, protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan Metro Ethernet hizmeti ile simetrik upload ve download internet bağlantısına sahip olur, internete daha hizlı bağlanırsınz.

Bağlantı ve Kazı Ücreti Bizden Kampanyası
Metro Ethernet İnternet Hizmeti’nde Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası, Metro Ethernet İnternet yeni abonelik taleplerinde hızına ve taahhüt süresine bakılarak Bağlantı Ücreti’nde indirim olanakları sunar.

Metro Ethernet Hizmeti Size Neler Sağlar?
Metro Ethernet İnternet uçtan uca ethernet paketi taşıdığı ve paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için SDH gibi ek yatırımlar yapmanız gerekmez ve maliyet tasarrufu sağlar.
Size özel paylaşımsız bir hat üzerinden internete çıkış sağlayabilir, MRTG ara yüzü üzerinden sunulan bant genişliği grafikleriyle interneti etkin kullanabilirsiniz.
Noktadan noktaya hizmetlerle ve IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar.
Kota ve adil kullanım noktası limitleri olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder. Bu sayede müşterileriniz kota aşımından kaynaklanan sürpriz ücret farklarıyla da karşılaşmaz.
5 Mbit/sn ile 10 Gbit/sn arasında değişen yüksek hız seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hizmetin simetrik olması nedeniyle upload ve download hızı birbirine eşittir.Birçok internet hizmetinde download hızı üzerine yoğunlaşılsa da, upload hızı da yüksek kapasitede dosya gönderimi ihtiyacı olan müşterileriniz için oldukça önemlidir.

Speed Net olarak Muğla bölgesinde bu alt yapıyı size en uygun ve en hızlı şekilde sunabilen tek firma olmamızın verdiği güven ile sizlerin hayatını kolaylaştırıyoruz.

Projeleriniz için bizimle iletişime geçin : 0850 471 0 444

Fiber Hız

Yüksek hızda internet mi arıyorsunuz ? Doğru yerdesiniz. Fiber altyapıya sahip bölgedeki tek firmayız.

Kurulum&Aktivasyon

Herhangi bir telefon hattına ihtiyaç duymadan çatınıza yerleştirilen alıcı cihazınız ile internet hizmetimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aktivasyon&Arıza

Başvurunuz onaylandıktan sonra 48 saat içerisinde aktivasyonunuz gerçekleştirilir. Arıza kaydınız 24 saat içerisinde çözümlenir.